אתר קהילתי לישובים קהילתיים

Contact

Israel Office

+972-52-838-7222

+972-52-430-5252

Europe office

+33-695-805-004

מהחיים לאינטרנט ובחזרה

ישובים קהילתיים מתבססים בראש ובראשונה על תקשורת טובה ואפקטיבית בין חברי הקהילה ודיירי הישוב. תקשורת טובה היא התשתית להחלפת דעות מוצלחת, ומכאן קצרה הדרך לעשייה קהילתית, שהיא היסוד המרכזי והחזק ביותר של כל קהילה באשר היא, ועל אחת כמה וכמה כאשר מדובר בחיים משותפים, זה לצד זה, וזה יחדיו עם זה.
לינווייט מציעה לישובים קהילתיים את התשתית הנוחה והטובה ביותר לתקשורת הפנים-קהילתית, אשר מאפשרת לכל חבר קהילה, באשר הוא, לתרום את חלקו מחד, ולהישאר מעודכן בהתפתחויות מאידך. מתוך הכרות קרובה עם הנושא, פותחה בלינווייט מערכת מיוחדת שמקנה לישובים קהילתיים יכולות חדשות בתחומי הפרסום, העברת המידע הפנימית, שיתוף מידע והחלפת דיעות בישוב, מתן ביטוי ליוזמות חדשות, ועוד (ראו הרחבה בהמשך).

המערכת מבוססת על מערכת ניהול התוכן המצויינת דרופל, אשר מבטיחה צמיחה ברת-קיימא של האתר לאורך שנים ארוכות, מוגן מפגעי הזמן.

הקהילה הפיזית מול הקהילה הוירטואלית

דבר מובן הוא שאין תחליף לקהילה האמיתית: השכנים, החברים, הורי הילדים האחרים מהגן ומביה"ס, חברי הועדות השונות, כמו גם המזכירות, העסקים הפועלים בישוב וכו'. יחד עם זאת, עם צמיחתם של הישובים הקהילתיים, נוצר צורך ברור בארגון המידע הרב שנצבר, ותיעולו לרתימת חברי קהילה לקידום מטרות משותפות של הישוב ולהפעלתו.
לינווייט מעמידה לרשותכם את דרופל כתשתית לארגון, אחסון והפצה של מידע בישוב:

  • פרוטוקולים של ישיבות ועד ואסיפות
  • תאריכי אירועים בישוב: חגים, שבתות, ימים מיוחדים
  • חדשות והודעות ממזכירות הישוב, או מהתושבים עצמם: הודעות שוטפות, תזכורות לגבי מועדים מסויימים, חידושים בישוב, אזהרות שונות, יום ביקור של הוטרינר מהמועצה וכו'
  • תמונות וסרטונים מההווי הישובי: גלריות של תמונות מאירועים מיוחדים
  • רשימות קשר, רשימות שמירה, תורנויות שונות
  • רשימת בעלי תפקידים בישוב
  • מודעות קח-תן, מודעות נדל"ן על בתים להשכרה/למכירה, לוחות שונים, כיד הדמיון הטובה
  • ... בקיצור - מה לא?!

בעזרת המערכת, כל ישוב יכול להתחיל באופן מיידי לעדכן ולהתעדכן, בעזרת ממשק ניהול מתקדם ואיכותי.

דרופל - השטנץ הגמיש!

המערכת ערוכה לפעולה מהרגע הראשון שלה (out of the box). היא מותאמת לצרכים של כל ישוב באשר הוא. יחד עם זאת, אין לנו צל של ספק שכל ישוב הוא מעט (או הרבה!) שונה מאחרים, וייחוד זה צריך לקבל ביטוי גם באתר.
אל דאגה! לרשותכם עומדת מערכת גמישה להפליא. תוכלו לשנות בה כמעט הכל, אם רק תרצו. תוכלו להתאים אותה לצרכים המדוייקים שלכם, לשנות לה את העיצוב, להוסיף לה דפים מיוחדים ורשימות מיוחדות, ללא הגבלה.
אתם לא סתם מקבלים לידיכם מוצר, אתם מקבלים את המכונה עצמה!

לחצו כאן ליצירת קשר ולקבלת פרטים נוספים.